Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Viši Stručni Suradnik/suradnica - Voditelj/voditeljica Eu Projekta

VIŠI STRUČNI SURADNIK/SURADNICA - VODITELJ/VODITELJICA EU PROJEKTA

Empleos en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 19. stavka 1. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine broj 86/08, 61/11, 4/18, 96/18 i 112/19– u nastavku teksta: ZSN), pročelnica Jedinstvenog upravnog odjela raspisuje

OGLAS

za prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Grada Vrbovskog na radno mjesto:

  1. VIŠI STRUČNI SURADNIK-VODITELJ EU PROJEKTA – 1 izvršitelj/izvršiteljica na određeno vrijeme od 3 godine i 6 mjeseci, tj. za vrijeme trajanja EU projekta Kuće Mance

UVJETI:

  • sveučilišni diplomski studij ili sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij ili stručni diplomski studij ekonomske ili pravne struke, najmanje jedna godina radnog iskustva; položen državni ispit, poznavanje rada na osobnom računalu

Osim navedenih posebnih uvjeta kandidati/kandidatkinje moraju ispunjavati i opće uvjete za prijam u službu utvrđene člankom 12. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (punoljetnost, hrvatsko državljanstvo, zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se prima), a za njihov prijam u službu ne smiju postojati zapreke iz članka 15. i 16. navedenog Zakona.

Uz prijavu kandidati/kandidatkinje prilažu:

- životopis,

- dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice, vojne iskaznice ili domovnice),

- dokaz o stručnoj spremi: diploma o stručnoj spremi

- dokaz o ukupnom radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO)

- dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima od najmanje jedne godine (ugovor o radu, rješenje o rasporedu ili potvrda poslodavca) koji mora sadržavati vrstu poslova koju je kandidat obavljao i razdoblja u kojem je kandidat obavljao navedene poslove, a koje je radno iskustvo evidentirano u elektroničkom zapisu/potvrdi HZMO, traženo u prethodnoj alineji

- dokaz o položenom državnom ispitu,

- dokaz ili izjavu o poznavanju rada na osobnom računalu,

- uvjerenje da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi istražni ili kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseca)

– vlastoručno potpisanu pisanu izjavu da ne postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi

– uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti (izabrani kandidat dostavlja prije donošenja rješenja o prijemu u službu).

Na oglašena radna mjesta mogu se javiti kandidati oba spola.

Radni odnos se zasniva uz obvezni probni rad u trajanju od dva mjeseca.

Za radno mjesto iz točke 1. mogu se natjecati i kandidati/kandidatkinje koji nemaju položen državni ispit pod uvjetom da ga polože u roku od godine dana od prijma u službu.

Natječajni postupak obuhvaća provjeru znanja i sposobnosti kandidata/kandidatkinja.

Na web stranici www.vrbovsko.hr objavit će se opis poslova te podaci o plaći radnog mjesta koje se popunjava, kao i podaci o prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti kandidata/kandidatkinja (područja provjere znanja, te pravni i drugi izvori za pripremanje kandidata/kandidatkinja za provjeru znanja).

Na web stranici Grada i na oglasnoj ploči Jedinstvenog upravnog odjela objavit će se vrijeme prethodne provjera znanja i sposobnosti kandidata/kandidatkinja, najmanje pet dana prije održavanja provjere. Ako kandidat/kandidatkinja ne pristupi provjeri znanja smatra se da je povukao prijavu na oglas.

Kandidat/kandidatkinja koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom i Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata dokazuju to potrebnim dokazima navedenim na sljedećim poveznicama:

  • dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskoga rata i članovima njihovih obitelji (NN br., 121/17, 98/19, 84/21)

Ako kandidat/kandidatkinja ostvaruje pravo na prednost kod prijma u službu prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na oglas pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kandidatkinje samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz oglasa, ne smatra se kandidatom/kandidatkinjom prijavljenim na oglas. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u oglasu.

Grad Vrbovsko zadržava pravo poništiti oglas protiv koje odluke nije dopušteno podnošenje pravnih lijekova.

Prijave na oglas s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave ovog oglasa u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje“ na adresu: Grad Vrbovsko, Jedinstveni upravni odjel, Ulica hrvatskih branitelja 1, 51326 Vrbovsko, s naznakom “Za oglas za prijam - VIŠI STRUČNI SURADNIK-VODITELJ EU PROJEKTA ”.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Kandidati prijavom na oglas pristaju da Grad Vrbovsko, kao voditelj obrade, prikupljene podatke na temelju ovog oglasa obrađuje samo u obimu i samo u svrhu provedbe oglasa, od strane ovlaštenih osoba za provedbu oglasa. Grad Vrbovsko s osobnim podacima postupat će sukladno pozitivnim propisima uz primjenu odgovarajućih tehničkih i sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili oštećenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: GRAD VRBOVSKO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vrbovsko, Ulica hrvatskih branitelja 1

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2500830.

Ver las 99 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.