Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Vodja Projektov I V Sektorju Za Projekte (področni Podsekretar šifra Dm I017054) - M/ž

VODJA PROJEKTOV I V SEKTORJU ZA PROJEKTE (PODROČNI PODSEKRETAR ŠIFRA DM I017054) - M/Ž

Trabajar de gestor de proyectos/gestora de proyectos en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PROJEKTA, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas  oz. za čas trajanja projekta, polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO VODENJE IN IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTOV, PLANIRANJE, KOORDINIRANJE, SPREMLJANJE IN VREDNOTENJE DELA ZNOTRAJ DODELJENEGA PODROČJA, STRATEŠKO PLANIRANJE DODELJENEGA PODROČJA, STROKOVNO KOORDINIRANJE DODELJENEGA PODROČJA, POZNAVANJE ZAKONODAJE IN SPREMLJANJE NJENIH SPREMEMB ZA DODELJENO PODROČJE, PRIPRAVA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA PRIJAVE NA RAZPISE ZA NAJZAHTEVNEJŠE PROJEKTE, VODENJE IN SODELOVANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPINAH S PODROČJA REGIONALNEGA RAZVOJA, PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH RAZVOJNIH PROJEKTOV, IZVAJANJE POSTOPKOV JAVNEGA NAROČANJA, IZDELOVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH ANALIZ, MNENJ IN POROČIL, S STROKOVNEGA PODROČJA, POZNAVANJE IN UPRAVLJANJE FINANČNIH SHEM ZA DODELJENO PODROČJE, IZVAJANJE SVETOVANJA IN INFORMIRANJA CILJNIH JAVNOSTI, SPREMLJANJE RAZPISOV ZA DODELJENO PODROČJE, PRIPRAVA INFORMACIJ ZA CILJNE JAVNOSTI, VODENJE ZBIRKE DOKUMENTARNEGA GRADIVA PROJEKTA, DRUGE NAJZAHTEVNEJŠE NALOGE PO NALOGU DIREKTORJA IN NAMESTNIKA DIREKTORJA ZA RAZVOJ IN SPLOŠNE ZADEVE., Izobrazba: družboslovna, naravoslovna, ekonomska ali druga ustrezna smer. Zaželene so veščine javnega nastopanja, odlično poznavanje sodobnih trendov komuniciranja (socialna omrežja) in poznavanje novinarske javnosti in narave različnih medijev. Obravnavane bodo samo prijave, pripravljene na obrazcu »Vloga za zaposlitev« in poslane skupaj z obveznimi prilogami, ki so navedene na dnu obrazca. Vsa obvestila in morebitna vabila se bodo kandidatom pošiljala na njihov elektronski naslov, naveden v Vlogi za zaposlitev. Neizbrani kandidati bodo obveščeni po podpisu pogodbe z izbranim kandidatom. Podrobnejši razpis in prijavni obrazec najdete na www.rralur.si.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1214 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: REGIONALNA RAZVOJNA AGENCIJA - LJUBLJANSKE URBANE REGIJE, Tehnološki park 19 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MARINČEK ALEŠ
Contact Phone: 01 306 1873
Contact Email: inforralur.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG20638.

Ver las 102 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.