Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > mecanógrafo/mecanógrafa > Sodni Zapisnikar V-i(p.p.vsrs) - M/ž

SODNI ZAPISNIKAR V-I(P.P.VSRS) - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Empleo de mecanógrafo/mecanógrafa en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa.

Traducción de la profesión: Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje › Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd › Strojepisci/strojepiske ipd › Strojepisci/strojepiske in urejevalci/urejevalke besedil.

Descripción de la oferta de trabajo:

SODNI ZAPISNIKAR, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 6 mesecev oz. 31.12.2024, polni delovni čas, 40, VODENJE EVIDENC O RAZPISANIH OBRAVNAVAH TER PISANJE PO NEPOSREDNEM DIKTATU NA GLAVNIH OBRAVNAVAH, NAROKIH, ZASLIŠANJIH NA SEDEŽU ORGANA IN NA ZUNANJEM POSLOVANJU SODIŠČA,PISANJE PO DIKTAFONU IN PREPISOVANJE ROKOPISOV ZAHTEVNIH VLOG, OBRAZLOŽITEV SODNIH ODLOČB ALI DRUGIH PISANJ,SAMOSTOJNO SESTAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH DOPISOV, SKLEPOV, ODREDB (IZVEDENCI, SODNE TAKSE,RAČUNOVODSTVO, UPRAVNI ORGANI), PRIPRAVA OSNUTKA ODREDBE RAČUNOVODSTVU ZA PLAČILO IZVEDENCEM, ZBIRANJE PODATKOV IZ SPISA,SAMOSTOJNA OPRAVILA V ZVEZI Z VABLJENJEM NA GLAVNO OBRAVNAVO, NAROKE IN ZASLIŠANJA,ODPRAVLJANJE SODNIH PISANJ IN VODENJE EVIDENC,

UGOTAVLJANJE PRAVILNIH NASLOVOV NASLOVLJENCEV PRI NEVROČENIH PISANJIH IN OPRAVLJANJE POIZVEDB,IZTERJEVANJE SODNIH TAKS,DELO S STRANKAMI,OPRAVLJANJE DEŽURNE SLUŽBE PO POTREBI,SAMOSTOJNO UREJANJE SPISOV PO KONČANIH OBRAVNAVAH, NAROKIH IN ZASLIŠANJIH, IZDELAVA POPISOV  IN ARHIVIRANJE SPISOV PO DOLOČILIH SODNEGA REDA,OPRAVLJANJE DRUGIH DEL, SKLADNO S SODNIM REDOM, PO ODREDBI PREDSEDNICE OKROŽNEGA SODIŠČA ALI VODJE SLUŽBE ZA SODNO UPRAVO IN ZADEVE SKUPNEGA POMENA, SODNIKOV, VODJE STROJEPISNICE IN VODJE URADA PREDSEDNICE., K PRIJAVI ZA ZASEDBO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA JE POTREBNO PRILOŽITI ŠE IZJAVE O IZPOLNJEVANJU POGOJEV, IN SICER: OBRAZEC, ŠT. Su 346/2024-(SZ OKŽ KR), KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI OKROŽNEGA SODIŠČA V KRANJU (HTTP://WWW.SODISCE.SI/OKROKR/ZAPOSLENI/JAVNI RAZPISI IN NATECAJI PO ZJU/). V KOLIKOR OBRAZCA NE BOSTE PRILOŽILI, JE POTREBNO K PRIJAVI PRILOŽITI ŠE NASLEDNJA DOKAZILA O IZPOLNJEVANJU POGOJEV: POTRDILO O IZOBRAZBI IN POTRDILO O DELOVNIH IZKUŠNJAH (IZPIS ZPIZ-A OD 1.1.2009 DALJE). OSTALI POGOJI SO: SREDNJA STROKOVNA IZOBRAZBA OZIROMA SREDNJA SPLOŠNA IZOBRAZBA, IZPIT IZ SODNEGA REDA (NI POTREBNO OPRAVITI-ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS), ZNANJE SLEPEGA 10-PRSTNEGA TIPKANJA NA RAČUNALNIKU. ŽELENA ZNANJA: POZNAVANJE DELA Z RAČUNALNIKOM. DELOVNO MESTO BO PROSTO OD 1. 7. 2024 DALJE PO POSEBNEM PROGRAMU DELA VSRS.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OKROŽNO SODIŠČE V KRANJU, Zoisova ulica 2 , 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PEKOLJ KATJA
Contact Phone: 04 27 11 340
Contact Email: kadrovska.ozkrsodisce.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PF92255.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Operadores de máquinas de oficina › Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos › mecanógrafo/mecanógrafa ofertadas.