Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Trabajadores y asistentes sociales > Stručni Radnik / Radnica I. Vrste U Obiteljskom Centru

STRUČNI RADNIK / RADNICA I. VRSTE U OBITELJSKOM CENTRU

Oferta de trabajo en Croacia de Trabajadores y asistentes sociales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Legal, social, cultural and related associate professionals › Legal, social and religious associate professionals › Social work associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 41. Statuta Obiteljskog centra, KLASA: 012-01/22-01/1, URBROJ: 534-123-01-1/22-3 od dana 16. studenoga 2022. godine, Izmjena i dopuna Statuta Obiteljskog centra KLASA: 012-01/23-01/1, URBROJ: 251-783-01-03/01-23-6 od dana 21. prosinca 2023. godine te suglasnosti Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, KLASA: 100-01/24-02/164, URBROJ: 524-08-01-01/6-23-2, od 23. veljače 2024. godine, ravnateljica Obiteljskog centra raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za radno mjesto na neodređeno puno radno vrijeme

u Obiteljskom centru, Područna služba Splitsko-dalmatinska

  1. Stručni radnik I. vrste u Obiteljskom centru - 1 izvršitelj/ica

Uvjeti:

  • završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, prava, psihologije, socijalne pedagogije ili edukacijske rehabilitacije
  • najmanje 12 mjeseci radnog iskustva s propisanom kvalifikacijom u zanimanju radnog mjesta
  • položen stručni ispit (uz iznimku propisanu člankom 258. Zakona o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 46/22, 119/22, 71/23))
  • odobrenje nadležne komore za samostalan rad prema posebnim propisima (ukoliko je primjenjivo)
  • dodatne edukacije iz savjetodavnog i/ili terapijskog rada, obiteljske medijacije ili supervizije psihosocijalnog rada
  • osposobljenost za samostalni rad na osobnom računalu i poznavanje rada s alatima za obradu teksta
  • nepostojanje zapreka iz članka 261. stavka 1. Zakonao socijalnoj skrbi
  • vozački ispit B kategorije
  • probni rad 6 mjeseci

    Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

    Prijava na natječaj podnosi se isključivo na obrascu dostupnom na mrežnoj stranici Obiteljskog centra (Obrasci - Obiteljski centar)

    Uz prijavu na natječaj kandidat je dužan priložiti:

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu (preslika domovnice, elektronički zapis o državljanstvu, preslika osobne iskaznice ili putovnice)
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome)
  • uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci od dana objave javnog natječaja)
  • dokaz o radnom stažu (elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima - potvrda poslodavca ili drugi dokaz o radnom iskustvu koji mora sadržavati vrstu poslova koju je kandidat obavljao i razdoblja u kojima je kandidat obavljao navedene poslove (preslika potvrde poslodavca, preslika ugovora o radu ili rješenja o rasporedu)
  • preslika uvjerenja o položenom stručnom ispitu ili dokaz o oslobađanju od polaganja stručnog ispita
  • preslika rješenja o priznatom pravu na obavljanje djelatnosti od strane nadležne komore
  • dokaz o ispunjavanju uvjeta dodatne edukacije iz savjetodavnog i/ili terapijskog rada, obiteljske medijacije ili supervizije psihosocijalnog rada (sukladno Zakonu o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 46/22, 119/22, 71/23) i Pravilniku o mjerilima za pružanje socijalnih usluga (NN 110/2022))
  • preslika važeće vozačke dozvole B kategorije

    Dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja kandidati mogu priložiti u neovjerenim preslikama, uz obvezu da prije izbora nadležnim službama Obiteljskog centra predoče ili dostave izvornik.

    Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu, posebnim zakonom, propisanu dokumentaciju te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

    Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br.: 121/17., 98/19. i 84/21.), uz prijavu na natječaju dužni su osim dokaza o ispunjenju traženih uvjeta priložiti i dokaze propisane članka 103. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljene na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja

    Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj: 84/21) uz prijavu na natječaju dužni su osim dokaza o ispunjenju traženih uvjeta priložiti i dokaze propisane člankom 49. stavkom 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, a koji se objavljuju na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja

    Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

    S kandidatima, koji ispunjavaju sve propisane uvjete iz javnog natječaja i čije su prijave potpune i pravovremene, provest će se testiranje i razgovor (intervju).

    Vrijeme i mjesto održavanja testiranja bit će objavljeno najmanje pet dana prije dana određenog za testiranje i to putem mrežne stranice Obiteljskog centra.

Opis poslova navedenog radnog mjesta te podaci o plaći nalaze se na mrežnoj stranici Obiteljskog centra (Službeni akti - Obiteljski centar)

Podnošenjem prijave na natječaj kandidati daju suglasnost da Obiteljski centar kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Prijave se podnose u roku od 8 dana od dana objave u Narodnim novinama s naznakom „za javni natječaj - (navesti naziv ustrojstvene jedinice i naziv radnog mjesta)“, poštom preporučeno ili neposredno na adresu: Obiteljski centar, Savska cesta 106, 10 000 Zagreb.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od izvršenog izbora putem web stranice Obiteljskog centra, https://www.obiteljski.hr/.

Obavijest se smatra dostavljenom istekom osmoga dana od dana objave na mrežnoj stranici Obiteljskog centra.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Obiteljski centar.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Savska cesta 106, 10000 Zagreb

Zamolba: Savska cesta 106, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2473799.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.