Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > camarero/camarera > Tarjoilija Wilhelm Public House, Osuuskauppa Suur-savo, Mikkeli

Tarjoilija Wilhelm Public House, Osuuskauppa Suur-Savo, Mikkeli

Trabajos de camarero/camarera en Etelä-Savo (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Tarjoilutyöntekijät › Tarjoilijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

MIKKELI

Mikkelin keskustassa sijaitseva Wilhelm Public House -ravintola etsii tarjoilijaa.

Työsuhde on toistaiseksi voimassa oleva, työtunnit kesimäärin 50 h/3 viikkoa. Työn aloitus sopimuksen mukaan.

Wilhelm Public House tarvitsee sinua. Haemme tiimiimme uutta tähteä loistamaan. Työkokemus yökerhossa työskentelystä on eduksi, mutta asenne ratkaisee. Koulutamme uuden työntekijän tarvittaessa asiakaspalvelun ammattilaiseksi. Mikäli menevä viikonlopputyö soveltuu sinulle, voit olla etsimämme tyyppi. Arvostamme erityisesti aitoa asiakaspalveluhenkisyyttä, joka näkyy kaikessa tekemisessäsi sekä positiivista ja innostunutta asennetta.

Tarjoamme sinulle monipuolisen työn sekä loistavan mahdollisuuden itsesi kehittämiseen viihtyisässä työympäristössä yhdessä mukavan työporukan kanssa.  Lisäksi pääset nauttimaan S-ryhmän sekä Osuuskauppa Suur-Savon laajoista henkilöstöeduista.

Hae paikkaa 31.5.2024 mennessä, ole kuitenkin nopea sillä aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja paikka täytetään sopivan henkilön löydyttyä

Lisätietoja tehtävästä antaa ravintolapäällikkö Jussi Marttinen, juha.marttinensok.fi

16.66 h viikossa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 127 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuuskauppa Suur-Savo.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1163a24f-a49c-49ed-9c9f-d074772c1936.

Ver las 643 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas › camarero/camarera ofertadas.