Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > electricista > Sähköasentaja, 2 Paikkaa, Oulun Sähkötek Oy, Oulu, Oulu

Sähköasentaja, 2 paikkaa, Oulun Sähkötek Oy, Oulu, Oulu

Ofertas en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia) de electricista

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme kasvavaan yritykseemme nuorekkaita, hyvän asenteen omaavia ja itsenäiseen työskentelyyn pystyviä sähköasentajia. Asiakaspalvelutaidot ovat tärkeässä osassa työtehtävää.  Työkokemusta tulisi olla vähintään 3-5 vuotta. S2 pätevyys katsotaan eduksi, mutta ei ole pakollinen.

Työ koostuu pääasiassa uudisrakennusten sähkötöistä ja sähkösaneerauksista, joten on tärkeää, että tulet ihmisten kanssa hyvin toimeen ja omaat hyvät käytöstavat. Aurinkopaneelien asennuskokemus katsotaan eduksi. Tarjolla työauto ja työkalut. Työt ovat pääsääntöisesti Oulussa ja lähikunnissa.

Haluatko olla yksi Sähkötekin huippuosaajista, ole rohkeasti yhteydessä. Työt alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä.

Laitatko sähköpostiin harri.maattaoulunsahkotek.fi   tietoja itsestäsi ja CV:n niin olemme sinuun yhteydessä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 228 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Oulun Sähkötek Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:b50d9b0c-2940-4848-9650-dd5f4a543e82.

Ver las 292 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.