Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > contable > Glavni Računovodja Vii/2 - M/ž

GLAVNI RAČUNOVODJA VII/2 - M/Ž. Osrednjeslovenska

Contratación de contable en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, SPREMLJANJE IN KOORDINIRANJE DELA RAČUNOVODSTVA, SPREMLJANJE ZAKONODAJE IN TOLMAČENJE ZAKONODAJE S FINAČNEGA, RAČUNOVODSKEGA IN ADAVČNEGA PODROČJA, IZDELAVA PRAVILNIKOV IN NAVODIL S PODROČJA DELA, SKRB ZA ZAKONITO, PRAVILNO IN PRAVOČASNO IZVAJANJE DEL RAČUNOVODSKE SLUŽBE, AKTIVNO SODELOVANJE PRI INŠPEKCIJSKIH IN REVIZIJSKIH PREGLEDIH, SODELOVANJE S FINANČNIMI INSTITUCIJAMI IN DRUGIMI POSLOVNIMI PARTNERJI, ORGANIZIRANJE IN KOORDINACIJIA LETNEGA POPISA SREDSTEV KNJIŽNICE, ORGANIZIRANJE IN IZDELAVA FINANČNO RAČUNOVODSKIH POROČIL IN ANALIZ O POSLOVANJU KNJIŽNICE ZA VODSTVO (ZAKLJUČNI RAČUN, BILANCA, MESEČNA POROČILA, STATISTIKA), ORGANIZACIJA IN KONTROLAOBRAČUNA IN IZPLAČILO OD IN DRUGIH PREJEMKOV ZAPOSLENIH IN ZUNANJIH SODELAVCEV, ORGANIZACIJA IN IZVEDBA OBRAČUNA DDV, PREDLAGANJE UKREPOV ZA BOLJŠE POSLOVNE REZULTATE, VODENJE AKTIVNOSTI ZA ZAGOTAVLJANJE TEKOČE LIKVIDNOSTI POSLOVANJA, SODELOVANJE PRI RAZVOJU IN IZBOLJŠAVAH DELOVNEGA OKOLJA, AKTIVNO SODELOVANJE PRI IZBORU, RAZVOJU IN UVAJANJU NOVIH IK REŠITEV NA PODROČJU FINANC IN RAČUNOVODSTVA, RAZVOJ IN UVAJANJE KONTROLNIH MEHANIZMOV, SODELOVANJE PRI IZDELAVI FINANČNEGA NAČRTA ORGANIZACIJE, DRUGA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA IN V SKLADU S SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST., DELOVNE IZKUŠNJE S PODROČJA FINANC, POZNAVANJE FINANČNE IN DAVČNE ZAKONODAJE, KOMPETENCE S PODROČJA ORGANIZACIJE DELA IN VODENJA LJUDI, UPORABA INTERNETA, E-POŠTE, E-POSLOVANJA, PRIČAKUJEMO NATANČNO, ODGOVORNO IN DISKRETNO OSEBO, DM JE UVRŠČENO V 41.

PR Z MOŽNOSTJO NAPREDOVANJA DO 51.

PR.

DELO V UREJENEM IN STABILNEM DELOVNEM OKOLJU, PREMIČNI DELOVNI ČAS, OBČASNO MOŽNOST DELA OD DOMA PO DOGOVORU Z NADREJENIM, STROKOVNO USPOSABLJANJE S PODROČJA DELA, MENTORSTVO, UKREPI PROMOCIJE ZDRAVJA NA DELOVNEM MESTU.  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1214 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: NARODNA IN UNIVERZITETNA KNJIŽNICA, TURJAŠKA ULICA 1, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LJUBIČ PETRA
Contact Phone: 01 2001 124
Contact Email: kadrovskanuk.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PE18917.

Ver las 183 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.