Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > cocinero/cocinera > Kokki, Itähelsingin Ravintolat Oy, Red Onion, Vantaa

Kokki, Itähelsingin Ravintolat Oy, Red Onion, Vantaa

Oferta de empleo de cocinero/cocinera en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kokit, keittäjät ja kylmäköt › Kokit, keittäjät ja kylmäköt.

Descripción de la oferta de trabajo:

Myyrmäen elävä legenda, ravintola Red Onion etsii lounaskokkia!

Red Onionin keittiö kaipaa joukkoihinsa reipasta ahkeraa ja aamuvirkkua kokoaikaista lounaskokkia jolla on hallussa maittavan kotiruokalounaan valmistamisen salat. Työaika on pääosin aamupainotteista maanantaista perjantaihin

TOIVOMME SINULTA

Toivomme aikaisempaa kokemusta lounastuotteesta, mutta tärkeintä on asenne ja halu oppia. Meillä on koko tiimi tukemassa oppimistasi näihin saappaisiin. Sinulla pysyy kauhat kädessä ja kattilat järjestyksessä kovassakin lounaspaineessa. Omaat myös loistavat tiimityöskentely- ja vuorovaikutustaidot. Joustavuutta löytyy myös työaikojen suhteen.

Työskentelykielinämme on suomi ja englanti, joten niiden sujuva suullinen osaaminen on suotavaa

TARJOAMME SINULLE

Monipuolisen ja inspiroivan työympäristön vakaalla henkilöstöpohjalla.

Mahdollisuuden tehdä töitä alan ammattilaisten seurassa sekä kehittää omaa ammattitaitoasi.

Kilpailukykyisen palkan ja Onniravintoloiden kattavat henkilöstöedut.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1106 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Itähelsingin Ravintolat Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:fcd71b59-00f7-4e55-afed-9eb2d1783557.

Ver las 850 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.