Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conserje de edificio > Kiinteistöhuoltomies, 4 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Oferta de empleo de conserje de edificio en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Kiinteistöhuoltomies, 4 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Kiinteistöhuollon työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakkaillemme osa-aikaisia kiinteistöhuoltomiehiä pk-seudulle.

Tehtävänä on mm. huolehtia liputuksista, ovien avauksista ja roskisten tyhjennyksistä sekä muista ulkoalue- ja sisätöistä.

Toivomme aiempaa työkokemusta vastaavista tehtävistä.

Odotamme reipasta asennetta ja oma-aloitteista otetta työhön.

Edellytämme

      suomen kielen taitoa

      B-ajokorttia

      kiinteistönhoitajan tutkinto on hyvä etu

      sähkö- ja LVI-taidot ovat hyvä plussa

Tarjoamme

      vakituisen työpaikan

      laadukkaat työvaatteet

Lisätietoja saat numerosta 0505431782 tai infokaveriontti.fi

Kiinnostuitko? Rekisteröidy työnhakijaksi oheisen linkin kautta.

Aloitamme haastattelut jo haun aikana ja työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Ota heti yhteys 0105080611, tehdään yhdessä työllistymissuunnitelma juuri sinulle!

Kaveriontti on uuden ajan henkilöstöpalvelu yritys, jolla on työpaikka juuri sinulle!

Kaveriontilla sinä et ole vain se joku, vaan sinä olet meidän kaveri. Olemme mukavia kavereita kaikki yhdessä ja annamme jokaiselle mahdollisuuden löytää juuri sen oikean työn - siksi haluat olla meillä töissä olitpa sitten vasta-alkaja tai jo kokenut ammattilainen!

Onnistuminen ei ole sattumaa, koska toimimme hyvällä energialla ja huolehdimme sinusta aidosti. Löydämme sinulle sopivimman työpaikan haluatpa sitten lyhyeen- tai pitkäaikaiseen työsuhteeseen.

Päätoimialojamme ovat rakentaminen, logistiikka, autoala, siivous, myynti, kiinteistöhuolto ja elintarvikeala.

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1116 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Kaveriontti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:69e8ab09-c066-474f-8081-2a2d2b54f6ca.

Ver las 140 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Conserjes › conserje de edificio ofertadas.