Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/medicinski Tehničar

MEDICINSKA SESTRA/MEDICINSKI TEHNIČAR. Croacia

Trabajo en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

DOM ZA STARIJE OSOBE NOVIGRAD

CASA PER ANZIANI CITTANOVA

52466 Novigrad, Domovinskih žrtava 14

KLASA: 112-01/24-01/06

URBROJ: 2163-5-11-01/01-24-2

NOVIGRAD, 08.05.2024.

Na temelju članka 24.Temeljnog kolektivnog ugovora zaposlenike u javnim službama (Narodne novine broj: 29/24) i članka 27. Statuta Doma za starije osobe Novigrad, te Odluke o raspisivanju natječaja KLASA: 112-01/24-01/06, URBROJ: 01/01-24-1, od 08.05.2024. godine, ravnateljica Morena Stanivuković, mag.act.soc. raspisuje

JAVNI NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

4. Zdravstveni djelatnik u sustavu socijalne skrbi (medicinska sestra/tehničar) na neodređeno puno radno vrijeme III vrste zvanja – 1 izvršitelj/ica

Uvjeti natječaja pod rednim brojem 4.:

- završeno srednjoškolsko obrazovanje za medicinske sestre/tehničare

- odobrenje za samostalan rad

- položen stručni ispit

- hrvatsko državljanstvo

- da ne postoji zapreka iz članka 261. st.1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN, br.: 18/22, 46/22, 119/22, 71/23)

- poznavanje talijanskog jezika

- 12 mjeseci radnog staža u struci

U dokumentaciji za natječaj kandidati su dužni priložiti:

- Vlastoručno potpisanu zamolbu sa kontakt podacima (e-mail adresa, broj mobitela ili telefona )

- Životopis

- Preslika važeće osobne iskaznice ili domovnice

- Svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi (pod rednim brojem 1.- 3.)

- Svjedodžbu o završenom srednjoškolskom obrazovanju (pod rednim brojem 4.)

- Presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu (pod rednim brojem 4.)

- Presliku odobrenja za samostalni rad (pod rednim brojem 4.)

- Dokaz o radnom stažu - elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariji od mjesec dana od dana objave natječaja

- Vlastoručno potpisana izjava o poznavanju talijanskog jezika

- Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od mjesec dana od dana objave natječaja

Kandidati cjelokupnu dokumentaciju dostavljaju u preslici na hrvatskom jeziku, dok će izabrani kandidati biti pozvani da iste dostave u izvorniku ili ovjerenoj preslici. Dostavljena dokumentacija neće se vraćati. Potpunom prijavom smatra se ona koja sadržava sve podatke, kontakt podatke i priloge navedene u natječaju.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili nepotpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom u postupku natječaja i prijave se neće razmatrati.

Napomena: Dokaz da kod pojedinog kandidata/kinje ne postoji zapreka iz članka 261. st. 1 Zakona o socijalnoj skrbi ( Narodne novine br. 18/22, 46/22 ,119/22, 71/23) pribaviti će po službenoj dužnosti i Dom.

Svi kandidati podnošenjem prijave daju svoju suglasnost Domu za starije osobe Novigrad, Domovinskih žrtava 14, 52466 Novigrad da u njoj navedene osobne podatke prikuplja, obrađuje i pohranjuje u svrhu zapošljavanja, te da ih može koristiti u svrhu sklapanja ugovora, kontaktiranja i objave na internetskim stranicama i oglasnoj ploči. Sve pristigle prijave biti će zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim zakonskim propisima, aktima i odluka voditelja obrade. Prava kandidata i postupanje u odnosu na njegove osobne podatke može vidjeti na web stranici doma www.dzsino-novigrad.hr (zaštita privatnosti) .

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), članku 48. f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14., 39/18 i 32/20) dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, br. 121/17., 98/19, 84/21, 156/23), dužni su prilikom prijave na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja, na poveznici: http://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 48.  Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21) dužan je uz prijavu priložiti sve dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarenje prava prednosti:

Kandidati koji se pozivaju na prednost prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanja osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete mogu se obaviti razgovori te po potrebi provesti dodatno testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidati/kinje primaju u radni odnos.

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, Dom neće dati prednost pri zapošljavanju ukoliko se po provedenom dodatnom testiranju utvrdi da se kandidat/kinja ne preporuča ili da se izrazito ne preporuča.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se isključivo u pisanom obliku, preporučenom pošiljkom ili poštom ili osobnom dostavom radim danom od ponedjeljka do petka od 08:00 – 15:00 sati na adresu: Dom za starije osobe Novigrad, Domovinskih žrtava 14, 52466 Novigrad, s naznakom: „Javni natječaj za zapošljavanje s navođenjem radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje - ne otvaraj“ u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Natječaj je objavljen putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na web stranici i oglasnim pločama Doma.

Dom za starije osobe Novigrad pridržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati ni jednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web-stranice Doma za starije osobe Novigrad, (www.dzsino-novigrad.hr, objave – natječaji, a sukladno članku 10. st.1. t. 10 Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj 25/13, 85/15, 69/22).

RAVNATELJICA

Morena Stanivuković, mag.act.soc.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DOM ZA STARIJE OSOBE NOVIGRAD - CASA PER ANZIANI CITTANOVA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Domovinskih žrtava 14, 52466 Novigrad

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2502715.

Ver las 186 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.