Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra / Medicinski Tehničar

Vacante en Croacia de Profesionales de enfermería

Medicinska Sestra / Medicinski Tehničar

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • medicinska njega stanara doma

- 2 izvršitelja za rad u Domu,

- očekivani početak rada: svibanj/lipanj 2024. godine,

- vrsta zaposlenja: na određeno, zamjena,

- radno vrijeme: puno radno vrijeme,

- probni rad 2 mjeseca.

Uvjeti:

završeno srednjoškolsko (najmanje četverogodišnje) obrazovanje za medicinsku sestru/tehničara (s time izjednačeno SSS medicinska sestra/tehničar),

položen stručni ispit za zdravstvenog radnika (medicinsku sestru/tehničara),

odobrenje za samostalan rad izdano od nadležne komore (važeća licenca),

poznavanje rada na računalu,

nepostojanje zapreke iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi.

Uz prijavu kandidati trebaju priložiti u preslici:

•dokaz o završenom srednjoškolskom obrazovanju (svjedodžbu o završenoj srednjoj (najmanje četverogodišnjoj) školi za medicinsku sestru/tehničara),

•dokaz o položenom stručnom ispitu za zdravstvenog radnika (potvrdu, uvjerenje ili drugu javnu ispravu o položenom stručnom ispitu za medicinsku sestru/tehničara),

•odobrenje za samostalan rad izdano od nadležne komore medicinskih sestara/teh. (važeću licencu),

•osobnu iskaznicu, domovnicu, rodni list, elektronički ispis staža,

•kratki životopis.

Napomena: poslodavac zadržava pravo neposredne provjere znanja pojedinog kandidata o radu na računalu.

Napomena: dokaz da kod pojedinog kandidata ne postoji zapreka iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi pribavit će po službenoj dužnosti poslodavac (Dom).Sidro

Prijave s pripadajućom dokumentacijom za gore navedena radna mjesta podnose se putem pošte na adresu: Dom za starije osobe „Kantrida“ Rijeka, Đuro Catti 6, 51000 RIJEKA ili putem e-maila: tajnistvodom-kantrida.hr s naznakom: „PRIJAVA ZA MEDICINSKU SESTRU“

Obavijest o slobodnim radnim mjestima otvorena je od 9.5.2024. godine do 20.5.2024. godine.

Izrazi koji se koriste u ovoj obavijesti, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

Vezano za zaštitu osobnih podataka, poslodavac ovim obavještava sve kandidate da će njihove osobne podatke koristiti isključivo u svrhu provedbe obavijesti o slobodnom radnom mjestu. Smatrat će se da je kandidat podnošenjem prijave na obavijest o slobodnom radnom mjestu dao privolu za raspolaganje njegovim osobnim podacima u navedenu svrhu.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DOM KANTRIDA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ĐURO CATTI  6

Email: tajnistvodom-kantrida.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2503169.

Ver las 185 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.