Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada > Diplomirana Medicinska Sestra/zdravstvenik V Anesteziji - M/ž

DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA/ZDRAVSTVENIK V ANESTEZIJI - M/Ž

Trabajos de enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - PRIPRAVA  ZDRAVIL ZA ANESTEZIOLOŠKE POSEGE,- SPREJEM IN PRIPRAVA PACIENTA, PROSTORA, OPREME IN PRIPOMOČKOV ZA IZVAJANJE ANESTEZIOLOŠKIH POSEGOV,

- SODELOVANJE PRI ANESTEZIOLOŠKIH POSEGIH IN IZVAJANJE MEDICINSKO TEHNIČNIH POSTOPKOV V OKVIRU  VII.STOPNJE IZOBRAZBE,- EVIDENTIRANJE POSTOPKOV ZDRAVSTVENE NEGE IN MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV,- NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOROVANJE HIGIENSKIH POSTOPKOV PO VISOKO ASEPTIČNIH STANDARDIH ZA OPERATIVNO DEJAVNOST  TER NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOROVANJE UKREPOV ZA PREPREČEVANJE BOLNIŠNIČNIH OKUŽB,- NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE TEHNIČNEGA VZDRŽEVANJA ANESTEZIJSKE OPREME IN APARATUR,- DOKUMENTIRANJE  POSTOPKOV ZDRAVSTVENE NEGE, MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV V BOLNIKOVO DOKUMENTACIJO / DOKUMENTACIJO ZDRAVSTVENE NEGE IN UREDITEV LE-TE V SKLADU Z NAVODILI,- VAROVANJE PODATKOV IN PACIENTOVIH PRAVIC,- ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO Z  BOLNIKI IN SVOJCI V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI IN VELJAVNIH STROKOVNIH DOKTRIN  TER STANDARDOV ZDRAVSTVENE NEGE,- UKREPANJE V NEPRIČAKOVANIH SITUACIJAH, NUDENJE NUJNE MEDICINSKE POMOČI V OKVIRU PRISTOJNOSTI,- UVAJANJE SODOBNIH METOD DELA ZDRAVSTVENE NEGE V ANESTEZIOLOŠKI DEJAVNOSTI,- ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO TER PRAKTIČNO USPOSABLJANJE IN MENTORSTVO NOVO SPREJETIM  V OKVIRU DELOKROGA., Na razpis se lahko prijavite, če izpolnjujete pogoje skladno z 38. členom ZZDej (kompetence DMS), dodatna znanja in usposobljenost za delo v anesteziološki operativni dejavnosti, znanje iz temeljnih in zahtevnejših postopkov oživljanja, znanje z ravnanjem s krvjo in krvnimi pripravki, znanje iz obvladovanja bolnišničnih okužb, bolečine, znanje in zagotavljanja varnosti v bolnišničnem okolju.

Če ste pripravljeni sprejeti nove izzive, si želite spremembe delovnega okolja in izpolnjujete pogoje za zasedbo prostega delovnega mesta vas vabimo, da nam pisne prijave z življenjepisom in dokazili (o pridobljeni izobrazbi, odločbo o veljavni licenci) pošljete na e mail naslov: ljubica.stojmenovicksrd.si , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1222 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: KIRURŠKI SANATORIJ ROŽNA DOLINA d.o.o., Rožna dolina, cesta IV 45 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STOJMENOVIĆ LJUBICA
Contact Phone: 01 477 94 10
Contact Email: ljubica.stojmenovicksrd.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG02653.

Ver las 160 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada ofertadas.