Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles > Hooldustehnik

Hooldustehnik. Estonia

Demanda en Estonia de técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Metallitöötluse, masinaehituse jms alade oskustöölised › Masinate mehaanikud ja lukksepad › Mootorsõidukite mehaanikud ja lukksepad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Veoautode ja haagiste hooldus- ja remonttööd

Tööülesanded: Veoautode ja haagiste hooldus ning remonttööde teostamine.

Omalt poolt pakume: * Väga head töötasu vastavalt individuaalsele panusele.

* Ettevõtte siseseid soodustusi.

* Stabiilset tööd stabiilses ettevõttes.

* Tööks vajalike korralike töövahendeid.

* Väga toredat ja toetavat meeskonda.

* Koolitusvõimalusi vastavalt vajadusele.

* Huvitavat tööd huvitavas valdkonnas.

* Kaugemalt tulijale pakume vajadusel tasuta majutust.

Muud nõuded: * Huvi rasketehnika vastu.

* Eelnev töökogemus autoremondi valdkonnas (eriti hea kui veoauto, rasketehnika või põllumajandustehnika valdkonnas).

* Enesearengu soov

* Soov teha oma tööd hästi ja korrektselt.

* Lojaalsus

KASUKS TULEB:

* Autoremondilukkseppa kutseharidus.

Eeldame, et meeskonnaga liituja on positiivse ellusuhtumisega meeskonnamängija ja mõistaks oma olulisust ja vajalikust ettevõttes.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 3 años.

Empleador: TM SERVICE OÜ (http://www.tmservice.ee).

Kandideerimine CV alusel, võetakse ühendust väljavalitud kandidaatidega

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5017566
  • Correo electrónico: sventmservice.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:1564121.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › técnico de reparación de automóviles/técnica de reparación de automóviles ofertadas.