Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Njegovatelj/ica

NJEGOVATELJ/ICA. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Personal care workers in health services › Home-based personal care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE

OSOBE POREČ

M. Gioseffi 2,

52440 POREČ, HR

Urbroj: 2163-6-1/17-24/RO1

Poreč, 26.04.2024. godine.

Ravnateljica Doma za starije i nemoćne osobe Poreč, iz Poreča, M. Gioseffi 2, na temelju članka 38. Statuta Doma za starije i nemoćne osobe Poreč, broj: 2163-6-1/01-23/UV-3/1-1 od 07.02.2023. god. (u daljnjem tekstu: Statut), dana 26.04.2024. godine, raspisuje

N A T J E Č A J

za popunjavanje radnog mjesta

- NJEGOVATELJ/ICA – 1 izvršitelja/ice na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme, uz probni rad od 1 mjeseca

UVJETI:

Završena osnovna škola, PKV osnovna škola,

Završeno osposobljavanje za njegovateljice,

1 godina radnog iskustva,

da ne postoji zapreka iz članka 261. st. 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN 18/22, 119/22 i 71/23).

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta i to:

Molba sa životopisom,

Dokaz o završenoj osnovnoj školi/stručnoj spremi (preslika),

Dokaz o završenom osposobljavanju za njegovateljice (preslika),

Dokaz o državljanstvu (preslika),

Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od šest mjeseci),

Potvrdu o radnom iskustvu (dokaz o ukupnom radnom iskustvu i radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima): potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava formalne uvjete natječaja.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se do 10.05.2024. godine, na adresu Dom za starije i nemoćne osobe Poreč, M. Gioseffi 2, s naznakom: „Natječaj za radno mjesto–NJEGOVATELJ/ICA“. (kontakt: 052 423 282)

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Za kandidate koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) i Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rada (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja. https://branitelji.gov.hr

O rezultatu izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku pisanim putem.

Dom za starije i nemoćne osobe Poreč pridržava pravo poništenja natječaja odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

RAVNATELJICA:

Sandra Ćakić Kuhar

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dom za starije i nemoćne osobe Poreč.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: M. Gioseffi 2, 52440 Poreč

Zamolba: M. Gioseffi 2, 52440 Poreč

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2496131.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.