Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Cuidadores de niños > Asistent/ica U Organiziranom Stanovanju

ASISTENT/ICA U ORGANIZIRANOM STANOVANJU. Croacia

Trabajo de Cuidadores de niños en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Child care workers and teachers’ aides › Child care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem Statuta Centra, Pravilnika o radu, Pravilnika o unutarnje ustrojstvu i sistematiziciji poslova i radnih mjesta Centra za pružanje usluga u zajednici Ozalj te suglasnosti Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike ravnateljica Centra za pružanje usluga u zajednici Ozalj dana 12.04.2024. raspisuje

NATJEČAJ

Za zapošljavanje na radnom mjestu:

  1. NJEGOVATELJ – asistent u organiziranom stanovanju

na neodređeno puno radno vrijeme – 1 izvršitelj-ica

Uvjeti za obavljanje posla:

  • stručna sprema- osnovnoškolsko obrazovanje i tečaj za njegu
  • radno iskustvo: sa ili bez radnog iskustva
  • nepostojanje zapreke iz člana 261 Zakona o socijalnoj skrbi

Kandidati za osobnog asistenta i njegovatelja trebaju priložiti:

  • zamolbu
  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice)
  • uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju tj. da se ne vodi kazneni postupak ne starije od 30 dana
  • potvrdu o stažu izdanu od Zavoda za mirovinsko osiguranje

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na sve ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj dužni su priložiti svu dokumentaciju koja omogućuje ostvarivanje navedenog prava (rješenje, uvjerenje, potvrdu i sl.).

Sa svim kandidatima mogu se obaviti razgovori i/ili testiranja. O vremenu i mjestu održavanja razgovora i/ili testiranja bit će osobno obavješteni najmanje tri dana prije održavanja.

Zamolbe dostaviti najkasnije 8 dana od objave natječaja poštom ili osobno na adresu:

Centar za pružanje usluga u zajednici Ozalj, Jaškovo 50, 47280 Ozalj

Naziv radnog mjesta: ASISTENT U ORGANIZIRANOM STANOVANJU

Uvjeti za obavljanje poslova:

  • Stručna sprema: završena osnovna škola i tečaj za njegu
  • Radno iskustvo: sa ili bez radnog iskustvu
  • Posebna znanja i sposobnosti: procjena osobina ličnosti, stavova i ponašanja

Popis poslova:

  • njega korisnika – djelomična ili potpuna pomoć pri obavljanju osobne higijene,oblačenja i svlačenja korisnika, hranjenja korisnika; pomoć pri obavljanju fizioloških potreba korisnika;uočavanje promjena na korisniku; provođenje preventivnih mjera za sprečavanje dekubitusa, kontraktura, tromboze i respiratornih komplikacija; postupak s umrlim korisnikom;
  • izvještavanje i savjetovanje s medicinskim sestrama
  • dezinfekcija pomagala i ostalog upotrijebljenog pribora i instrumenata
  • održavanje higijene prostora u kojima borave korisnici (spavaone, prostori ispred spavaona, sanitarni čvorovi)
  • održavanje higijene posteljine korisnika
  • sakupljanje prljave posteljine, prljavog rublja i odjeće korisnika i odnošenje u praonu
  • briga o urednom izgledu korisnika
  • briga o odjeći i obući korisnika
  • skrb tijekom noći (praćenje ponašanja i navika korisnika, sudjelovanje u pripremama za spavanje i buđenje korisnika, nadzor nad korisnicima tijekom noći, provođenje potrebnih aktivnosti tijekom noći)
  • surađuje s ostalim stručnim radnicima
  • po potrebi obavlja i ostale poslove po nalogu neposrednog voditelja ili ravnatelja Centra

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Centar Ozalj.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: JAŠKOVO 50, 47280 OZALJ

Zamolba: JAŠKOVO 50, 47280 OZALJ

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488676.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Cuidadores de niños y auxiliares de maestros › Cuidadores de niños ofertadas.