Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > vendedor especializado/vendedora especializada > Prodavač/ka Do Pekárny, Prodavači Potravinářského Zboží

Prodavač/ka do pekárny, Prodavači potravinářského zboží

Empleo en Pardubický kraj (República Checa) de vendedor especializado/vendedora especializada

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti prodeje › Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách › Prodavači v prodejnách.

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis pracovní náplně:

- prodej v pekárně

- zajišťování provozu pekárny doplňování zboží,

- provádění hygienicko-sanitační činnosti, dodržování bezpečnostních předpisů a zásad

- přijímání objednávek

- inkaso plateb a spolupráce s pokladnou

- uskladňování a kontrola zboží

Požadujeme:

- statut osoby se zdravotním postižením (OZP, OZZ)

- pracovitost

- zkušenost

- zdravotní průkaz

Nabízíme:

- nástup na pracovní smlouvu na dobu určitou, zkrácený úvazek - 4 hodin denně

- práce v pekárně - dvousměnný provoz

- příjemné pracovní prostředí

- zázemí stabilní organizace

- zaměstnanecké benefity

Životopis prosím zaslat na e-mailovou adresu hana.stierankovacentrumkosatec.cz .

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Región: Pardubický kraj.

Ver 45 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: Centrum Kosatec, z. s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Hana Stieranková, obchodní zástupce. Tel.: +420 777 303 730. E-mail: hana.stierankovacentrumkosatec.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 303 730
  • Correo electrónico: hana.stierankovacentrumkosatec.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:28845300796.

Ver las 228 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada ofertadas.