Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Stručni Suradnik /ica

STRUČNI SURADNIK /ICA. Croacia

Trabajar en Croacia de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Osnovni podaci o radnom mjestu:

Kategorija: II.

Potkategorija: Referent

Naziv radnog mjesta: Stručni suradnik

Broj izvršitelja: 1

Opis poslova:

Opis poslova i zadataka koji se pretežito obavljaju na radnom mjestu i približan postotak vremena potreban za obavljanje svakog posla pojedinačno:

  • izvršavanje svih općih i administrativnih poslova,
  • sudjelovanje u vođenju kadrovske evidencije,
  • sudjelovanje u vođenju popisa članova LAG-a,
  • obavljanje pomoćnih i pripremnih računovodstvenih poslova,
  • sudjelovanje u organizaciji različitih programa jačanja kapaciteta - informativne radionice, edukacije briga o tehničkoj organizaciji edukacija, seminara i radionica, treninzi, studijska putovanja - za članove LAG-a i partnere
  • pomaganje Voditelju u pripremi i vođenju projekata LAG-a,
  • rad na izradi i provedbi Lokalne razvojne strategije Lokalne akcijske grupe "Krka";
  • suradnja sa institucijama, tvrtkama, OPG-ima i ostalim članovima LAG-a u provedbi aktivnosti LAG-a,
  • obavlja i ostale poslove po nalogu Voditelja LAG-a i Predsjednika LAG-a
  • obavlja i druge poslove utvrđene zakonom, Statutom i općim aktima LAG-a Krka

Stručno znanje:

  • visoka stručna spremu (VSS)/magistar struke ekonomskog, odnosno struka društvenog smjera
  • najmanje 1 godina radnog iskustva
  • napredno poznavanje rada na računalu
  • napredno poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije.

Složenost posla:

  • razina koja uključuje uglavnom jednostavne i uglavnom rutinske poslove koji zahtijevaju primjenu precizno utvrđenih postupaka, metoda rada i stručnih tehnika
  • stalan doprinos u usklađivanju akata i tehnika rada vezanih za djelokrug rada.

Samostalnost u radu:

  • samostalnost u radu u jednostavnim i rutinskim poslovima uz nadzor Voditelja Ureda LAG-a.

Stupanj odgovornosti:

  • odgovornost koja uključuje odgovornost za materijalne resurse, zakonitost rada i postupanja
  • pravilna primjena izričito propisanih postupaka,metoda rada i stručnih tehnika

  • Sve zainteresirane osobe obvezne su dostaviti sljedeće:

  • Pisanu zamolbu
  • Životopis
  • Dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome)
  • Dokaz o znanju engleskog jezika i informatičkog znanja (preslika svjedodžbe/diplome/uvjerenja)
  • Dokaz stručnog i radnog iskustva (elektronički zapis ili potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak
  • Preslika važeće osobne iskaznice
  • Preslika vozačke dozvole B kategorije

  • Prijave se šalju na adresu: Lokalna akcijska grupa "Krka", Kralja Zvonimira 2, 22320 Drniš

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: LOKALNA AKCIJSKA GRUPA 'KRKA'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kralja Zvonimira 2, 22320 Drniš

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2489438.

Ver las 94 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.