Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Ensambladores de maquinaria mecánica > Montážní Dělníci/ce Mechanických Zařízení, Montážní Dělníci Mechanických Zařízení

Búsqueda de Ensambladores de maquinaria mecánica en Jihočeský kraj (República Checa)

Montážní Dělníci/ce Mechanických Zařízení, Montážní Dělníci Mechanických Zařízení

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Montážní dělníci › Montážní dělníci › Montážní dělníci mechanických zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:

CIZ

Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce: zakládání kovových komponentů do svařovacích robotů (včetně jejich oblsuhy), obsluha stroje na formování plechů/ohýbání plechových trubek,  samokontrola, práce dle pracovních návodek, finální kontrola výrobků (včetně tlakové zkoušky).

Požadavky: minimálně ukončené základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost rychle se učit, předchozí zkušenosti z automotive výhodou.

Pracovní doba od 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 hod.

Nabízíme:

Smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování na smluvní ubytovně, náborový příspěvek, závodní stravování, odměna za odpracované roky u zaměstnavatele, odměna za životní jubileum, příspěvek na školky, firemni akce.

Kontakt: Piltoian Olga, tel.: 724 419 401 nebo osobně recepce závodu Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o., Průmyslová 466, 397 01 Písek, kde si může zaměstnanec vyplnit vstupní dotazník pro uchazeče.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 44 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 55.

Empleador: Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Olga Piltoian, HR Specialist. Tel.: +420 724 419 401. E-mail: olha.piltoianfaurecia.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 419 401
  • Correo electrónico: olha.piltoianfaurecia.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:26830800722.

Ver las 51 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.